Dotace pro důchodce!

Bez starostí zařídíme pro vás dotaci až do výše 125 000 Kč, abyste mohli uskutečnit své plány bez finančního tlaku.

Co je potřeba pro získání dotace?

Pokud jste majitelem nebo spolumajitelem rodinného domu či rekreačního objektu, který je trvale obýván, a všichni členové vaší domácnosti jsou příjemci starobního nebo invalidního důchodu třetího stupně, nebo pokud vaše domácnost od září 2022 pobírá příspěvek na bydlení, můžete mít nárok na dotaci.

Podívejte se, na jaká zateplovací opatření se mohou vztahovat dotace, která pro vás dokážeme efektivně a kvalitně realizovat: – Zateplení šikmých střech – Zateplení plochých střech – Zateplení stropů na půdách – Zateplení stropů nad suterény

Co pro vás zajišťujeme?

Nabízíme nejen profesionální montáže a expertní poradenství, ale v případě, že momentálně nemáte k dispozici finanční rezervy, zajistíme vám po úspěšné žádosti z programu Nová zelená úsporám zálohu ve výši dotace zcela zdarma.

Finanční spoluúčast:

Zateplení vašeho domova je možné financovat z dotace programu Nová Zelená Úsporám až do výše 100% z celkových nákladů, maximálně však do částky 125 000 Kč. To znamená, že můžete získat dotaci, která pokryje celé náklady na zateplení, a to bez nutnosti další finanční spoluúčasti z vaší strany.

S naší pomocí bude proces získání dotace hladký a bezstarostný. Vždyť váš komfort a spokojenost jsou pro nás na prvním místě!

 

 

 

Poptávkový formulář