Prodej střešního materiálu se zárukou.

Stavíte střechu svépomoci a potřebujete střešní materiál? Tak to jste tu správně! Prodáme Vám kvalitní střešní materiál a poradíme s montáží.

Pouze prověřený materiál 😎

Stavíme střechy léta a víme co je nejlepší. Prodáváme tedy pouze kvalitní materiály, které sami používáme na střechách.

Prodej střešních krytin – tašky, plechy a lepenky.

Stavíte střechu svépomocí? Rádi Vám prodáme materiál! Přesně zaměříme Vaší střechu, pořádáme s výběrem značky a také Vás proškolíme ve správné pokládce. Vše se zárukou minimálně 50 let.

Podstřešní fólie a kvalitní střešní izolace.

Správná krytina je polovina úspěchu, ale co teprve podstřeší? Poradíme Vám s výběrem té nejlepší podstřešní fólie a izolace. Prodáme Vám pouze ten materiál, který skutečně vydrží roky.

Prodej okapového systému a oplechování střechy.

Nejtěžší část každé realizace. Je potřeba zkušenost a přesné oko. Prodáme Vám okapový systém a vyrobíme oplechování na míru. Instalaci můžete provést sami, avšak nemusíte. Rádi Vám pomůžeme!

Nevíte jak na to? Nevadí. Rádi Vám poradíme!

Prodejem materiálu to u nás nekončí. U nás máte vždy dveře otevřeny. Proškolíme Vás v pokládce materiálu a když si nebudete vědět rady, můžete nám kdykoliv zavolat. My Vám poradíme!

Prodej střešních krytin
– tašky, plechy a lepenky

Stavíte střechu svépomocí? Rádi Vám prodáme materiál!

Přesně zaměříme Vaší střechu, pořádáme s výběrem značky a také Vás proškolíme ve správné pokládce. Vše se zárukou minimálně 50 let.

Podstřešní fólie
a kvalitní střešní izolace.

Správná krytina je polovina úspěchu, ale co teprve podstřeší?

Poradíme Vám s výběrem té nejlepší podstřešní fólie a izolace. Prodáme Vám pouze ten materiál, který skutečně vydrží roky.

Prodej okapového systému a oplechování střechy.

Nejtěžší část každé realizace. Je potřeba zkušenost a přesné oko.

Prodáme Vám okapový systém a vyrobíme oplechování na míru. Instalaci můžete provést sami, avšak nemusíte. Rádi Vám pomůžeme!