Používáme pouze materiál s dlouholetou zárukou až 75 let!

Stejně jako kuchař neuvaří chutný pokrm z nekvalitních surovin, nemůže řemeslník zrealizovat poctivou střechu z mizerného materiálu. Při realizaci střech používáme pouze kvalitní materiál. Přes to nejede vlak.

Proto, na veškerou námi dodanou střešní krytinu a okapový systém, poskytujeme záruku 25 – 75 let. Nikdy ne méně.

🏡 Kvalitní krytina? Se zárukou na celý život.

Na trhu je nepřeberné množství krytin a s naprosto čistým svědomím Vám můžeme říci, že nám pod rukami prošly téměr všechny. Existují drahé krytiny, levné krytiny nebo zlatá střední cesta. Avšak cena neurčuje kvalitu krytiny. Je tu mnohem důležitější faktor. Tím je dlouholetá záruka, kterou výrobce na krytinu poskytuje. Platí, že čím delší záruku si výrobce dovolí na produkt poskytnout, tím více je kvalitnější. A tím se řadíme také my. Na asfaltové pásy Vám proto standardně poskytneme záruku 25 let a na všechny ostatní krytiny záruku 35 – 75 let.

🌦 Na okapový systém záruka 35 let. Minimálně!

Výrobci okapů mají jedno společné tajemství. Kupují plechové svitky, které následně lisují a vyrábí z nich vlastní okapové systémy. Z toho důvodu je potřeba, abychom při výběru okapového systému zohlednil značku plechu a ne samotného výrobce.

Osobně doporučujeme švédské, vysokopevnostní plechy SSAB. Značek, které z těchto plechů vyrábí, je na trhu poměrně dost. Doporučit Vám můžeme výrobky značky Bratex, která na okapy poskytuje minimální záruku 35 let. Můžete si tak být jistí dlouholetou životnosti a kvalitou.

Poptávkový formulář